BASKETBOL ve VOLEYBOL OKULLARI

Tofaş Basketbol ve Voleybol Okulları-Ataşehir ve Tuzla

Voleybol Takımlarımız

Voleybol takımlarımızın yeni sezon kayıtları devam etmektedir. Takımlarımız, lige daha hazır girmek için yaz boyunca çalışan ve gelişim programları uygulayan sporcuları ile antrenmanlarına devam etmektedir. Siz de gelişim antrenmanlarımız için başvurabilirsiniz.

Voleybol okullarımızdaki sporcularımız, disiplinle ve sorumluluk alarak çalıştığında, düzenli antrenmanlarımızla takıma yükselmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Daha çok çocuğa, maçlarda yer vermek ve maç tecrübesi yaşatmak için daha fazla takımla resmi liglerde yer alıyoruz.

10-18 yaş takım seçmelerimiz için başvurunuzu yapabilirsiniz. 6-17 yaş aralığı gelişim aşamasındaki tüm sporcu adayları ise spor okullarımıza başvurabilir. Gelişim grubu kayıtlarımız devam etmektedir.

12 yaş altı Minik takımlar, 13 yaş altı Midi takımlar, 14 yaş altı Küçük takımlar, 18 yaş altı Yıldız ve Genç takımlarımızla ve Sultanlar liginin alt liglerinden 2. ligde mücadele eden takımlarımızla birçok kategoride çok sayıda takımımız neredeyse 6 yaşından itibaren üniversite son sınıfa kadar voleybolun içinde eşsiz spor ve hayat tecrübesi edinerek yetişiyor, liglerde arkadaşlarıyla mücadele ederek başarılı sonuçlar alıyor.

Sizin de voleybol eğitimi geçmişiniz varsa, ancak takımlarda yeteri kadar süre alamıyor veya daha iyi takımlarda mücadele etmek istiyorsanız, aşağıdaki form vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size dönüş yaparak, değerlendirme antrenmanı için davet edecek, kendinizi gösterme fırsatı vereceğiz.

%d blogcu bunu beğendi: