BASKETBOL ve VOLEYBOL OKULLARI

Tofaş Basketbol ve Voleybol Okulları-Ataşehir ve Tuzla

Voleybol Okulumuz

2021-2022 sezonu kayıtlarımız başlamıştır. 6-17 yaş başvurularınızı yapabilirsiniz. Sezona hazır girmek ve ilerlemek için yaz gelişim programlarımıza katılabilirsiniz. Temmuz ve Ağustos ayı yaz çalışmalarımız devam ediyor. Yaz voleybol okulu haftalık program bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

6 yaşından başlayarak 17 yaşına kadar voleybolda temel gelişim, bilgi ve becerinizi ilerletmek için gelişim gruplarımızda yer alabilirsiniz. İlk defa başlayan sporcularımızı voleybol okullarımıza kabul ediyor, haftada 2 günlük gelişim programları uyguluyoruz.

Minik ve küçük sporculara eğitim verecek eğitmenlerimizi, çocuklara davranış, takım seçmeleri kriterleri, antrenman planlaması, oyunla eğitim, programlı çalışma konularında sürekli eğitime tabi tutuyoruz.

Farkedilen sporcularımızı, takım seçmelerine alarak ve takımlara yükselterek, resmi gelişim liglerinde mücadele eden takım kadrolarımızda yer veriyoruz.

İlk defa başlayacak bir voleybolcu adayı veya doğru bir voleybol organizasyonu arayan bir sporcu, ailesi vasıtasıyla voleybol okullarımızda bizimle tanışma antrenmanlarımıza katılarak doğru yönlendirme talep edebilir, ortamı tecrübe edeceği antrenmanımıza katılabilir.

Size uygun yaş grubunu ve tanışma antrenman saatini belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki form vasıtasıyla veya WhatsApp mesaj numaramızla bizimle irtibat kurunuz.

WhatsApp. 0545 965 20 75

%d blogcu bunu beğendi: