BASKETBOL ve VOLEYBOL OKULLARI

Tofaş Basketbol ve Voleybol Okulları-Ataşehir ve Tuzla

Spor Kampı

Kış sezonunun bitmesiyle birlikte geleneksel olarak 10 yaşından büyük tüm sporcularımızla birlikte eğlence, basketbol, voleybol, aquapark ve sosyalleşerek yeni arkadaşlıklar kurmanın ön planda tutulduğu yaz kampı dönemimiz başlar.

Her yıl Nisan ayıyla birlikte sezon sonunda yapacağımız yaz kampına ait detayları yayınlar, kampımızın her ailenin ulaşabileceği bütçelerle iyi standartlarda yapılması için çabalarız.

Yaz kampımız, Türkiye’nin heryerindeki tüm Tofaş Spor Kulübü’nün, Tofaş Basketbol Okulu ve Tofaş Voleybol Okulu şubeleriyle birlikte organize edilmekte olup Tofaş basketbol ve voleybol ailemizin büyüklüğüyle gurur duyulacak organizasyonlardır.

Basketbol odaklı, profesyonel bir mantıkla, sporcu beslenme ihtiyacının doğru şekilde planlandığı, güvenli ve hijyenik tesislerde oluşturulan basketbol kamplarımız, sporcularımızın basketboluna katkı sağlamak ve sosyal bir çevrede kendilerini tanıyıp özgüven kazanmaları için eşsiz imkanlar sunmaktadır.

Özellikle sezon içindeki kış dönemi sömestr kamplarımızda ve turnuvalarımızda uyguladığımız fiziksel ve mental testler, sporcularımızın ne yönde çalışması gerektiği konusunda yapılan raporlamalarla sezonluk bireysel planlama yapabilmemiz için antrenörlerimize değerli bilgiler sağlamaktadır.

Basketbol

YAZ DÖNEMİ BASKETBOL KAMPI

KAMPLARIMIZ, PANDEMİ DÖNEMİ SONUNA KADAR ERTELENMİŞTİR.

Temmuz dönemi, 3 gece 4 gün Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nde, Basketbol kampımız için toplanıyoruz. Kampımıza ait detaylı bilgiye, ön kayıt onay ve ödeme işlemlerine kulübümüzün resmi kamp organizasyonu üzerinden burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Temmuz dönemi, Işık Üniversitesi Şile Kampüsü, Spor Gelişim Kampı ödemenizi buraya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Voleybol

YAZ DÖNEMİ VOLEYBOL KAMPI

KAMPLARIMIZ, PANDEMİ DÖNEMİ SONUNA KADAR ERTELENMİŞTİR.

Temmuz dönemi, 3 gece 4 gün Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nde, Voleybol kampımız için toplanıyoruz. Kampımıza ait detaylı bilgiye, ön kayıt onay ve ödeme işlemlerine kulübümüzün resmi kamp organizasyonu üzerinden burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Temmuz dönemi, Işık Üniversitesi Şile Kampüsü, Go, Akıl Oyunlar ve Spor Gelişim Kampı ödemenizi buraya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Satranç ve Go

YAZ DÖNEMİ SATRANÇ VE GO GELİŞİM KAMPLARI

KAMPLARIMIZ, PANDEMİ DÖNEMİ SONUNA KADAR ERTELENMİŞTİR.

Temmuz dönemi , 3 gece 4 gün Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nde, Satranç, Go, Akıl Oyunları ve Spor kampımız için toplanıyoruz. Go Gelişim Kampımıza ait detaylı bilgiye, ön kayıt onay ve ödeme işlemlerine kulübümüzün resmi kamp organizasyonu üzerinden burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Temmuz dönemi, Işık Üniversitesi Şile Kampüsü, Go, Akıl Oyunlar ve Spor Gelişim Kampı ödemenizi buraya tıklayarak da yapabilirsiniz.


Hadi birlikte kendimize yatırım yapalım, yeni yetenekler ve arkadaşlıklar kazanalım!

Tofaş Spor Ataşehir Spor Okulları

%d blogcu bunu beğendi: