BASKETBOL ve VOLEYBOL OKULLARI

Tofaş Basketbol ve Voleybol Okulları-Ataşehir ve Tuzla

Performans Testi

Egzersiz Planlama Merkezimizde Performans Test Parkurumuzda

Fiziksel performansa dair birçok parametreyi tek bir dijital platform altında bir araya getirerek, sporcunun fiziksel gelişimine ve eksikliklerine yönelik önleyici çok yönlü çözümler sunmaktayız. Hedeflenen füzyon ölçümleri ve sayısız ara yüzleri ile önleyici çözümler için tanı koyma ve egzersiz planlaması konusunda gerektiğinde sporcularımıza destek oluyoruz.

Takım sporcularımızın fonksiyonel açıkları ve kas dengesizliklerini tanımlamak için çeşitli statik güç testleri yapılması, genç sporcuların spor faaliyetleri için büyük önem taşımaktadır. İlgili yazılımlar, güç testini bir üst seviyeye taşımak üzere Tofaş Ataşehir Basketbol Okullarımızdaki 12-18 yaş sporcularımız için kullanılmakta ve teknik gelişim için olmazsa olmazımız fiziksel güç gelişimi konusunda bacaklar dahil olmak üzere vücut-kuvvet dengesizlikleri ölçülerek eksiklikler tespit edilmekte ve gerekli egzersiz planlaması yapılarak gelişim sürekli izlenmektedir.

Ataşehir Basketbol Okulu sporcularımız için takip edilmesi kolay bir izlemeyle sporcunun antrenörüne veya kendisine verdiğimiz bireysel egzersiz önerileri sayesinde, çevikliği ve fiziksel gelişimi teşvik edici önlemler için ideal bir planlama platformu oluşturmakta ve sporcunun, Ataşehir spor okulları tesislerimizde eğitim gören tüm sporcu havuzu içindeki seviyesini de görmesini sağlayarak kendisine hedef belirleyebilmekteyiz.

%d blogcu bunu beğendi: